2 stycznia 2015

Cześć!

Witam na moim nowym blogu pt. Suzi- bloog. Nazywa się tak, ponieważ wśród przyjaciół i rodziny jestem właśnie tak nazywana, wymyśliły go Julia, Agata i Sandra. Naprawdę nazywam się Zuzanna M. Osoby, które pomogą mi prowadzić bloga to Julia N., Agata G. i Sandra P.
Julia N.- średniego wzrostu brunetka, ładna z dużymi brązowymi oczami i ciemniejszą karnacją. Interesuje się jazdą konną, zwierzętami, podróżami, fotografią, blogowaniem( mamy wspólnego bloga o schronisku pt. Z pamiętnika schroniskowego zwierzaka), wolontariatem oraz lubi spotykać się z przyjaciółmi. Na blogu będzie głównie zajmowała się fotografią, moim makijażem i fryzurą, ale także będzie mi pomagać przy tworzeniu go.
Agata G.- średniego wzrostu brunetka, ładna z brązowymi oczami i jasną wręcz bladą karnacją. Interesuje się fotografią, lubi spotykać się z przyjaciółmi i czytać. Na blogu będzie fotografką, będzie pomagać w ogólnym jego wyglądzie.
Sandra P.- wysoka blondynka, ładna, w okularach. Ma piękne zielone oczy i jasną skórę. Interesuje się fotografią, zwierzętami, podróżami, projektowaniem kolczyków i robieniem makijażu. Na blogu zajmuje się fotografią i obróbką zdjęć, a także moim makijażem i fryzurami.
Ja( Zuzanna M.) - wysoka blondynka, niebieskie oczy i jasna karnacja. Interesuję się śpiewem, tańcem, zwierzętami, wolontariatem, czytaniem i modą. Będę prowadziła tego bloga: pisała na nim, dobierała stylizacje i je prezentowała.
Posty będą publikowane co sobotę, począwszy od 3 stycznia. Mam nadzieję, że spodobają wam się i docenicie naszą pracę.
Oto nasze wspólne zdjęcia:Od lewej: Sandra, Zuzia, Julia ( na górze ) i Agata


Od lewej: Julia, Agata

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy bardzo za każdy komentarz. Zależy nam na tym, aby blog wam się podobał ;)