O nas

Julia N.- średniego wzrostu brunetka, ładna z dużymi brązowymi oczami i ciemniejszą karnacją. Interesuje się jazdą konną, zwierzętami, podróżami, fotografią, blogowaniem( mamy wspólnego bloga o schronisku pt. Z pamiętnika schroniskowego zwierzaka), wolontariatem oraz lubi spotykać się z przyjaciółmi. Na blogu będzie głównie zajmowała się fotografią, moim makijażem i fryzurą, ale także będzie mi pomagać przy ogólnym wyglądzie stronki.
Agata G.- średniego wzrostu brunetka, ładna z brązowymi oczami i jasną wręcz bladą karnacją. Interesuje się fotografią, lubi spotykać się z przyjaciółmi i czytać. Na blogu będzie fotografką, będzie pomagać w ogólnym jego wyglądzie.
Sandra P.- wysoka blondynka, ładna, w okularach. Ma piękne zielone oczy i jasną skórę. Interesuje się fotografią, zwierzętami, podróżami, projektowaniem kolczyków i robieniem makijażu. Na blogu zajmuje się fotografią i obróbką zdjęć, a także moim makijażem i fryzurami.
Zuzanna M. - wysoka blondynka, niebieskie oczy i jasna karnacja. Interesuję się śpiewem, tańcem, zwierzętami, wolontariatem,blogowaniem, czytaniem i modą. Będę prowadziła tego bloga: pisała na nim, dobierała stylizacje i je prezentowała.

2 komentarze:

  1. Super blog dziewczyny! Tak trzymać. Wiele pomysłów i kreatywności życzę :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję i mam nadzieję, że sprostamy oczekiwaniom.: )

      Usuń

Dziękujemy bardzo za każdy komentarz. Zależy nam na tym, aby blog wam się podobał ;)